Situata problematike në Vlorë, përfshihet në flakë edhe Mali i Kuçit

1627585007_KUC.jpg

Zjarri ka marrë përmasa të mëdha në Vlorë. Pas Karaburunit dhe Rradhimës është përfshirë në flakë edhe Mali i Kuçit.

 


Lajmi kryesor:

Zjarri 'pushton' Karaburunin, punonjësit e ADZM 'luftojnë' me mjete rrethanore, 2 orë në këmbë për të pirë ujë! Në Radhimë rrezikohen bizneset e banesat, në flakë dhe Mali i Kuçit


Be.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A janë braktisur nga shteti efektivët e policisë në luftën ndaj krimit?×

Lajmi i fundit

John

Vjosa, menaxhimi ndërkufitar i ujërave, OKB: Shqipëria dhe Greqia të shohin mundësinë e bashkëpunimit