Përfshihet në flakë magazina me bimë medicinale në Durrës (Pamje)

Një magazinë me bimë medicinale është përfshirë në flakë ditën e sotme në Bizë në Durrës.

Report Tv sjell pamje nga magazina e cila shihet e djegur dhe me dëme të shumta materiale nga flakët.

Më datë 14.09.2021, rreth orës 04:20, në Bizë, Durrës, ka rënë zjarr në një magazinë me bimë medicinale në pronësi të shtetasit S. P”, thotë policia.

 Po punohet për përcaktimin e shkakut të zjarrit, ndërsa ende nuk dihet nëse ka qenë i qëllimshëm.

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e largon dot Sali Berisha nga drejtimi i PD-së Lulzim Bashën?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dosja Gërdeci/ S’njoftohet për seancën, shtyhet vendimi për Fatmir Mediun