Përfshihet në flakë një magazinë në Fier, shkrumbohet një furgon dhe 1000 dengje bari (VIDEO)

FIER- Një magazinë në pronësi të Enver Hatijës në fshatin Suk të Fierit është përfshirë nga flakët gjatë mbrëmjes së djeshme. Për pasojë është shkrumbuar edhe një furgon me karroceri dhe rreth 1000 dengje bari.

Forcat zjarrfikëse si dhe përfaqësues të pushtetit lokal kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje.

Përpjekjet e tyre kanë arritur të izolojnë banesën e cila ndodhet pranë magazinës ku ndodheshin dengjet e barit.

 • Sondazhi i ditës:

  Bullizmi në shkolla, a mendoni se familja shqiptare po dështon në edukimin e fëmijës?

Komento

Komente

 • life: 08/12/2019 11:41

  fajin e ka SALIU

  Përgjigju
 • Bestrove: 08/12/2019 11:17

  Gjitonet e tyre vlonjëtë e kane bere pasi haene me fierake kush të mbizoteroje

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

7 gabime FATALE që i bëjmë lëkurës sonë kur flemë me make up