Përfshihet nga flakët gjatë natës një lokal te 'Myslym Shyri' në Tiranë, nuk dihen shkaqet

Foto nga zjarri në lokalin në Myslym Shyr

Një lokal është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në rrugën “Myslym Shyri".

Policia bën me dije se ngjarja u regjistrua rreth orës 23:25, ndërsa fatmirësisht nuk ka patur persona të lënduar, por janë regjistruar vetëm dëme materiale.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

 • Andi: 15/05/2021 09:26

  Ky lokal zinte te gjithe trotuarin dhe nuk kishin ku kalonin njerezit. Me vjen keq qe eshte djegur, por nje rast i mire per ta hequr fare dhe rikthyer hapesiren e trotuarit per kalimtaret

  Përgjigju
  • LymShym lymi: 15/05/2021 13:55

   Po normal se furnizohet nga Sofie dhe dihet kush e ka Sofie×

Lajmi i fundit

John

Dy liderat botëror Boris Johnson dhe Joe Biden takohen në Shtëpinë e Bardhë