Përfshihet nga flakët gjatë natës pika e grumbullimit të skrapit në Elbasan (VIDEO)

ELBASAN- Një pikë e grumbullit të skrapit është përfshirë nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit, në afërsi të “Metalurgjikut”.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit, ndërsa si pasojë e flakëve nuk ka persona të lënduar, por raportohet vetëm për dëme materiale. Menjëherë në vendngjarje mbërriti mjeti zjarrfikës si dhe Policia.

S.C/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se Primaret e Berishës nxorën kandidatët më të mirë për 14 majin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto

VIDEO/ Të dashuruar me Messin, lojtarët e Australisë në radhë për foto