Përfshihet nga flakët një lokal në Elbasan, shkak i zjarrit një shkëndijë elektrike

Foto ilustruese

Një lokal është djegur mëngjesin e sotëm në lagjen ‘Luigj Gurakuqi’ në Elbasan. Policia njofton se zjarri ka rënë në lokalin e shtetasit A.K dhe sipas hetimeve të para dyshohet se është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

‘Më datë 26.11.2021, rreth orës 06:15, në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan, ka rënë zjarr në lokalin Bar-Kafe të shtetasit A. K.  Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.  Nga veprimet  e para hetimore  të kryera dyshohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndi elektrike.’- njofton policia.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qëndrimi i Metës për dhunën në PD më 8 janar mendoni se ishte:×

Lajmi i fundit

John

VIDEOLAJM/ Basha në Fier, forca të shumta policie për ndonjë situatë të mundshme me mbështetësit e Berishë