Përfshihet nga flakët një servis makinash në Fushë-Prezë, rrezikohet edhe një servis tjetër pranë tij! Dyshohet zjarrvënie e qëllimshme

Një servis makinash është përfshirë nga flakët pasditen e sotme në Fushë-Prezë. Fatmirësisht, zjarri ka shkaktuar vetëm dëme materiale, por flakët rrezikojnë edhe servisin tjetër që ndodhet aty pranë.

Në vendngjarje kanë shkuar 3 zjarrfikëse, që po punojnë për shuarjen e flakëve.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ishte i qëllimshëm, ndërsa nuk bëhen ende me dije të tjera detaje për ngjarjen. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

 

/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit

Ish-ministri Bledi Çuçi paraqitet në Prokurorinë e Beratit