VIDEO/ Përfshihet nga flakët, shkrumbohet totalisht ‘Benz’-i në Fier! Shpëton mrekullisht familja

FIER- Një automjet tip ‘Mercedes’ ka marrë flakë në autostradën Levan-Tepelenë në afërsi të fshatit Fratar. Dyshohet se mjeti ka marrë flakë për shkak të një defekti në sistemin elektrik.

Drejtuesi i mjetit që udhëtonte me familjen ka ndaluar sapo ka pikasur tymin që dilte nga pjesa para automjetit dhe fatmirësisht ndodhen në gjendje të mirë shëndetësore. Report Tv sjell edhe pamjet, ku shihet se si mjeti është shkrumbuar totalisht.

Menjëherë në vendngjarje kane shkuar zjarrfikëset e Mallakastrës që kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit dhe shpërndarjen e flakëve në zonën përreth.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Zjarret në vend/ Ministria e Mbrojtjes: Shuhen flakët në Dropull! Vazhdon operacioni pranë liqeneve të Lurës

Zjarret në vend/ Ministria e Mbrojtjes: Shuhen flakët në Dropull! Vazhdon operacioni pranë liqeneve të Lurës