Video/ Përfshihet sërish në flakë spitali i Shkodrës, zjarri në bodrum te pompat e ujësjellësit! Shkak shkëndija elektrike

Një zjarr ka përfshirë spitalin e Shkodrës pasditen e sotme duke shkaktuar shkaktuar panik te personeli dhe pacientët.

Nga flakët nuk ka persona të lënduar, nderkohë që zjarri dyshohet se është aksidental.

Burime për gazetarin e Report Tv Ergys Kavaja bëjnë me dije se flakët ka përfshirë ambientet ku ndodhet farmacia e spitalit. Sipas policisë zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike në një dhomë në bodrumin e Spitalit ku janë të instaluara pompat e ujësjellësit.

Zjarrfikësit kanë ndërhyrë menjëherë duke shuar zjarrin nga i cili ka vetëm dëme materiale. 

Kujtojmë se spitali i Shkodrës u përfshi në flakë edhe në muajin janar.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ago Agai: 29/05/2024 20:14

  A ka mundesi te jete sabotazh nga agjenturat e huaja?! Cili ishte shkaku heren e pare

  Përgjigju
  • Or tej: 29/05/2024 22:54

   Ruset iken pak dite perpara sepse kujtuan se e kishin bombarduar ate zonen e spitaleve te Shkodres. Do kene qene cifutet or teeeejjjjj

 • Sondazhi i ditës:

  Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!