Përfundon mbledhja e Alibeajt me 17 kandidatët e PD-së për zgjedhjet vendore, nisin diskutimet në kryesinë e partisë

Përfundon mbledhja e Alibeajt me 17 kandidatët e PD-së për zgjedhjet vendore, nisin diskutimet në kryesinë e partisë

1679342254_finalprojekt.00244622.Still021.jpg

Ka përfunduar mbledhja e kryetarit të komanduar të PD-së, Enkelejd Alibeaj me 17 kandidatët që pritet të garojnë si kryebashkiakë në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Tahsmë nis mbledhja e kryesisë së PD-së dhe në përfundim, Alibeaj do të flasë para mediave për vendimet përfundimtare të marra.


Lajmi kryesor:

8 orë ‘luftë’ në mbledhje, por s’ka vendim! Bardhi kërkon vetëm Këshillat Bashkiakë! Kryesia kundër: Të dalim me kandidatë për kryebashkiakë


B.V/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Të gjitha teoritë e konspiracionit për sulmin ndaj Trump: Inskenim, Deep State, grusht shteti nga lëvizja Antifa

Të gjitha teoritë e konspiracionit për sulmin ndaj Trump: Inskenim, Deep State, grusht shteti nga lëvizja Antifa