Përkushtojuni gjërave më të rëndësishme për ju dhe partnerin tuaj... horoskopi për sot

Përkushtojuni gjërave më të rëndësishme për ju dhe partnerin tuaj... horoskopi për sot

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Dashuria mund të krijojë disa probleme, do të ketë zgjidhje por drejtimi përfundimtar do të shihet muajin e ardhshëm. Në punë keni dëshirë për të ndryshuar, mos qëndroni pasiv, përfshihuni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Vëmendje pasdite, rikthehet një farë tensioni në dashuri. Në punë mund të ketë takime apo propozime për t’u realizuar, por të hënën do të ketë sukses më të madh.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Këto ditë janë intensive, por kjo nuk është keq, sidomos në dashuri. Mund të ketë marrëveshje të reja në punë dhe për dikë ka ardhur koha për zgjedhje të rëndësishme. Kujdes nga këndvështrimi i ligjshmërisë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Dashuria është më e mirë pasdite, Hëna nuk është më kundër jush. Mos merrni vendime të nxituara për punën, deri në fund të Majit do të jetë e nevojshme të rishikoni një marrëveshje.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Ka ende shumë pyetje në lidhje me dashurinë, disa probleme të tjera pasdite. Në punë ka një moment lehtësimi dhe frymëmarrje, por ti vazhdon të jesh në mosmarrëveshje me shumë njerëz.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Situata e favorshme pasdite. Në jetën profesionale nuk jeni të kënaqur, keni nevojë për më shumë motivim.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Këto ditë përkushtojuni gjërave më të rëndësishme për ju dhe partnerin tuaj. Mundohuni të kënaqni kolegët tuaj, të paktën për një herë dhe nuk do të pendoheni.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të hënën do të jetë shumë e rëndësishme të dini se si t’u jepni hapësirë ​​ndjenjave, bëjeni pa rezerva. Në punë, nëse prej disa kohësh keni nisur një proces gjyqësor, atëherë së shpejti do të keni disa shpërblime.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ditë të rëndësishme për dashurinë, sidomos datat 24 dhe 25 të këtij muaji. Për muajin mars priten aventura të reja pune.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Hëna më në fund kthehet e favorshme për ndjenjat tuaja, bëni mirë që të përfitoni prej saj.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Në këtë ditë bëni mirë që të shmangni përplasjet dhe të relaksoheni. Në punë po udhëtoni me imagjinatën tuaj, ndoshta po mendoni të ndryshoni aktivitete.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të hënën do të ndiheni të dashuruar dhe kërkoni që të jeni sa më bujarë me njerëzit. Nëse nuk keni dëshirë të përballeni me një situatë të caktuar profesionale, kjo është vetëm sepse keni pasur zhgënjime në të kaluarën.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës

Akademia e Shkencave risjell për herë të dytë në Shqipëri një nga konferencat më mëdha të shkencës