Përmbyset kamioni, shkak lagështira në rrugë, nuk ka të lënduar

Përmbyset kamioni, shkak lagështira në rrugë, nuk ka të lënduar

Kamioni i përmbysur në aksin rrugor Gjirokastër-Sarandë

Një kamion ka dalë nga rruga pasditen e së premtes në aksin Gjirokastër-Sarandë pranë Qafës së Muzinës.

Kamioni me targat AA729XE që drejtohej nga një qytetarë nga Durrësi ka dalë nga rruga dhe më pas është përmbysur por që fatmirësisht nuk ka lëndime në njerëz por vetëm dëme materiale.

Shkak për daljen nga rruga të kamionit është bërë lagështira në rrugë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • edmond( koder rreshen): 07/05/2022 10:39

    Shkak lageshtia e rruges !!! Te denohet Shoferi. Leja e drejtimit esht e vlefshme vetem per rrug te that dhe pa lagshtir.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë

Bie muri mbrojtës krah rrugës kryesore në zonën e Ujit të Ftohtë