Përmbyset zetori duke punuar tokën, humb jetën një person në Vlorë

Foto ilustruese

VLORË- Një person ka humbur jetën në hyrje të fshatit Trevllazër, ku një zetor duke punuar tokën aksidentalisht është përmbysur.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi me iniciale M.K., rreth 60 vjeç, banues në fshatin Skrofotinë, Vlorë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se Komisioni i Vlerësimit të Kandidatëve në Partinë Demokratike është i pavarur nga Lulzim Basha?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ Conte thirrje qytetarëve: Na presin javë të vështira, mbroni veten sa më shumë