'Përpiquni të mos i jepni hapësirë polemikave...' horoskopi për ditën e sotme

'Përpiquni të mos i jepni hapësirë polemikave...' horoskopi për ditën e sotme

Foto ilustruese

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Qielli të mërkurën nuk flet për telashe dhe as nuk ka ndonjë ogur negativ për dashurinë, por këtë duhet të përpiqeni ta shfrytëzoni maksimalisht. Në këtë periudhë favorizohen profesionistët e lirë.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Një ditë veçanërisht e dobishme kjo e mërkurë 11 maj për të kuptuar se çfarë nuk shkon me partnerin tuaj. Për ata që kanë biznesin e tyre, është koha për të bërë projekte të reja.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Mund të emocionoheni për një person të panjohur që do të hasni. Nëse keni një biznes me të cilin angazhoheni, përpiquni t’i jepni gjithçka.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Gjërat duken mjaft të pasigurta në planin e dashurisë, ndoshta jeni ai tipi që nuk kënaqet kurrë. Në punë nuk mungojnë projektet, por edhe këtu ka shumë pasiguri dhe pakënaqësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Në sferën e dashurisë kjo është një ditë shumë e rëndësishme për të gjithë ata që duan të kthehen në ndjenjat e papërmbajtshme. A ka ndonjë të re nga puna? Po, është rrugës. Por mos ki frikë!

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Në marrëdhëniet afatgjata problemet duhet të ndalen. Veproni në kohë dhe pa hezitim. Në punë përpiquni të mos i jepni hapësirë ​​polemikave të panevojshme dhe t’i ushqeni ato.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Kjo është një ditë e shënuar për shkak të kalimit të Venusit dhe ju ende mund të përfitoni prej saj. Pas krizave të fundit, puna tani është shumë më e qetë dhe madje premtuese.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Jeni duke përjetuar një udhëtim të brendshëm mbushur me mendime të ju brejnë, por e gjitha kjo do të marrë një kthesë këtë javë. Nuk përjashtohen ndryshime as nga pikëpamja e punës, mund të merrni një telefonatë të mirë së shpejti.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Ka diçka që nuk shkon me partnerin/en tuaj, përpiquni të merrni pak kohë për ta kuptuar. Puna shfaqet goxha e lodhshme këto ditë, por nga java e ardhshme gjërat do të përmirësohen.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Kjo e mërkurë duket të jetë një ditë që mund të bëhet shumë e ndërlikuar për dashurinë. Goditje të vogla aty-këtu në punë dhe ato mund t’ju lodhin, ndaj përpiquni t’i shpërfillni dhe të pushoni.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Le të kalojnë tensionet e shkaktuara ditët e fundit nga kalimi i Marsit dhe ecni përpara. Nëse keni hapur një biznes së fundmi, bëni kujdes, sidomos me paratë.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Dashuria nuk ka qenë kurrë e lehtë për ju, por është edhe bukuria e gjithçkaje apo jo, sepse arritjet pa djersë nuk shijojnë dhe aq? Puna do të marrë një kthesë të re në muajin e ardhshëm, jini të durueshëm.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kuvendi miraton ndërtime strategjike në zonat e mbrojtura, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane

Deti i Kuq/ Grupi Houthis sulmojnë një anije amerikane