Përpiquni të ringjallni dashurinë... Ndryshoni...! Çfarë thonë yjet për ju sot

Përpiquni të ringjallni dashurinë... Ndryshoni...! Çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Të shtunën ju pret një fundjavë shumë pozitive nga pikëpamja sentimentale. Një lajm i mirë vjen si për beqarët ashtu edhe për çiftet. Kënaqni ndjenjat tuaja dhe gjithqka rreth jush.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të shtunën gjatë orëve në vijim tregohuni shumë të kujdesshëm në fushën sentimentale, koha e duhur për t'u dashuruar ende nuk ka ardhur. Faji nuk është t'i vihet fatit, por vetes, qëndrimit tuaj mbrojtës. Mundohuni të hapeni pak më shumë dhe të bëni miq të rinj.

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të shtunën fundjava premton të jetë pasionante dhe shumë prej jush gjithashtu do të mund të rizbuloni vlerën e të qenit çift. Ata që kanë pasur probleme ose janë sëmurë do të ndiejnë nevojën për ndihmë nga familja ose marrëdhëniet e rëndësishme.

Gaforrja
Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të shtunën por edhe të dielën do të ketë rritje të vazhdueshme si në fushën sentimentale ashtu edhe në atë të punës. Do të përjetoni emocione unike dhe të paharrueshme. Më në fund do të sqaroni një çështje të pazgjidhur me një person shumë të dashur për ju.

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të shtunën dikush mund të mendojë se ka marrë një rrugë të gabuar dhe për këtë arsye do të dëshirojë të ndryshojë. Për sa i përket punës, ata që tashmë kanë përvojë mund të marrin telefonata ose takime.

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të shtunën mund të ketë tensione gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave në fillim të dhjetorit. Ata që punojnë në fundjavë, mund t'ua heqin atë atyre që pengojnë një projekt, duke e ditur se kanë të drejtë.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të shtunën shumë prej jush keni luftuar shumë në përpjekjen për të kapërcyer pengesat në punë dhe ndryshe. Por edhe në kapërcimin e disa pengesave të rëndësishme. Rikuperimi vjen duke filluar nga e diela.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të shtunën, nëse keni një histori të mirë, nuk do të ketë probleme, por nëse ka një problem prej disa kohësh, dikush mund edhe të ngrejë zërin. Ata me një histori të ndërlikuar duhet të jenë edhe më të kujdesshëm. Megjithatë, nëse historia sapo po shfaqet, është e mundur që të ketë pak konfuzion.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të shtunën gjatë orëve në vijim do të ketë disa konfirmime të këndshme nga pikëpamja emocionale. Do të ketë mundësi që dikush të kthehet nga e kaluara, por shmangni historitë që nuk kanë më arsye të ekzistojnë.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të shtunën lajme po vijnë në fushën sentimentale. Këtë fundjavë do të jeni të fokusuar në verifikimin e një dashurie. Nëse keni planifikuar ndonjë udhëtim, kjo është koha e duhur për të shkuar.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të shtunën, gjatë orëve të ardhshme të kësaj fundjave përpiquni të ringjallni dashurinë. Në këtë periudhë i keni dhënë më shumë rëndësi aspektit ekonomik dhe të punës sesa atij sentimental. Nuk është kështu, ndryshoni qëndrimin tuaj!

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të shtunën dhe e diela do të jenë dy ditë pozitive për takime të reja. Kujdes të dielën mos e ngrini shumë zërin sepse nuk ia vlen që të ngrish zë nuk arrihet të përfundosh asnjë punë.

S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur

Lufta/ Izraeli bombardon një ndërtesë banimi në Gaza: 14 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur