Përpiquni të shmangni diskutimet e kota ose... horoskopi për ditën e sotme

Përpiquni të shmangni diskutimet e kota ose... horoskopi për ditën e sotme

Dashi

Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Gjatë orëve në vijim do të ketë një rikuperim në dashuri për ju por do të ketë edhe probleme në punë që do t'ju duhet t'i menaxhoni. Të gjitha për shkak të Saturnit dhe Jupiterit kundër njëri-tjetrit. Sidoqoftë, mos u shqetësoni, gjërat do të zgjidhen në mënyrën më të mirë më shpejt nga sa mund ta imagjinoni.

Demi

Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Yjet do të jenë në anën tuaj në dashuri. Do të jeni në gjendje të bëni zgjedhje ose të flisni me personin që ju intereson dhe keni një shans të mirë. Sa i përket punës, ka mundësi të mira, ndryshime. Mundohuni të mos lodheni shumë gjatë këtyre orëve të marsit.

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

9 Mars dita e enjte do të jetë për t'u jetuar me shumë pozitivitet. Do të ndjeni dëshirën e fortë për t'u rikthyer në lojë. Saturni mund t'ju krijojë shumë shqetësime në punë.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të enjten do të jetë një ditë rikuperimi dhe në dashuri do të ndiheni më magjepsës se zakonisht. Unë rekomandoj, mos i nënvlerësoni as takimet e reja, ato mund të lindin emocione të bukura. Për sa i përket punës, duhet të rikuperojmë më shumë qetësi.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Ju pret një ditë disi e komplikuar përsa i përket dashurisë dhe ndjenjave në përgjithësi. Do ju duhet të përballeni edhe me disa konflikte në punë por me vullnet të mirë do arrini të zgjidhni gjithçka.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Ju pret një ditë shumë e mirë për dashurinë, veçanërisht për zemrat e vetmuara. Në çift përpiquni të jeni racional dhe të qetë. Për sa i përket punës, do të filloni të shihni frytet e asaj që keni mbjellë gjatë javëve të fundit.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Do kaloni një javë të mirë për ndjenjat. Dashuria më në fund po ngrihet dhe po sjell emocione të mëdha. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje financave.

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Dita e enjte 9 mars marsit, në horizont ka probleme për ju në dashuri, veçanërisht nëse është një histori e fundit. Sa i përket punës, angazhimet rriten dhe duhet perkushtim i madhë.

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Do ju pret një ditë disi e qetë, në të cilën do të ketë disa probleme për t'u zgjidhur edhe në dashuri. Sa i përket punës, ka shumë për të bërë. Ende nuk ka përgjigje në këtë drejtim.

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Gjatë orëve të ardhshme do t'ju duhet të përpiqeni ta lini veten pak më shumë se zakonisht. Në dashuri kjo është një kohë e mirë për lidhje të reja. Për sa i përket punës, kushtojini vëmendje çështjeve ekonomike.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Dita e enjte, 9 mars ju pret një ditë plot ngjarje në dashuri. Përpiquni të shmangni diskutimet e kota ose të sillni fjalime që mund të degjenerojnë. Mundohuni të mos goditni kokën.

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Dita e enjte Hëna do të jetë në opozitë dhe mund të lindin disa diskutime apo ankthe që duhet t’i mbani nën kontroll. Për sa i përket punës, është mirë të bëni sa më pak për të shmangur gabimet e shkaktuara nga nervozizmi.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Panik në ndeshjen Skoci - Hungari, lojtari hungarez përplaset në zonë dhe transportohet në spital! Përloten tifozët

VIDEO/ Panik në ndeshjen Skoci - Hungari, lojtari hungarez përplaset në zonë dhe transportohet në spital! Përloten tifozët