Tentoi të kalonte rrugën, përplaset për vdekje nga makina këmbësori në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohet shoferi 71-vjeçar

Tentoi të kalonte rrugën, përplaset për vdekje nga makina këmbësori në autostradën Tiranë-Durrës, arrestohet shoferi 71-vjeçar

Foto ilustruese

Një 60-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është përplasur për vdekje nga një makinë në autostradën Tiranë-Durrës. Aksidenti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit, ku një makinë tip 'Benz' me drejtues 71-vjeçarin Nazmi Kollçaku, banues në Kavajë, teksa po udhëtonte në drejtim të Tiranës ka përplasur për vdekje këmbësorin 60-vjeçar Kamber Miraka.

60-vjeçari ka tentuar të kalonte rrugën, por është përplasur nga 71-vjeçari duke ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Policia ka arrestuar drejtuesin e mjetit, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të dinamikës së aksidentit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Berti: 14/08/2021 08:10

  Pse arrestohet shoferi!!!

  Përgjigju
 • Emigranti: 14/08/2021 07:25

  Pse duhet te arrestohet shoferi.. në cilin vent te botes ndoth kjo. Kalon kalimtari në atostrad. Dhe e ka faj shoferi

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Rama publikon pamjet nga kantieri i transformimit urban në lumin Gjanicë: Deri dje ishte një vatër ndotje, sot është një arterie e gjelbër

Rama publikon pamjet nga kantieri i transformimit urban në lumin Gjanicë: Deri dje ishte një vatër ndotje, sot është një arterie e gjelbër