Përplasen 4 makina në Elbasan, nuk ka të lënduar (VIDEO)

Një aksident i 4-fishtë ka ndodhur në qendër të qytetit të Elbasanit. Një automjet ka humbur kontrollin dhe si pasojë ka përplasur 2 automjete të parkuara dhe 1 automjet në lëvizje.

Nga aksidenti nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të aksidentit.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Dëshmia e rrallë e vëllait të 'Heroit të Popullit': Çfarë më tha Drejtori i Spitalit të Fierit për vdekjen e Sejfulla Malëshovës