Përplasen dy makina në autostradën Lezhë-Shkodër, njëra del nga rruga...4 të plagosur (VIDEO)

LEZHË- Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune në autostradën Lezhë- Shkodër, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona, Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:00, në afërsi të kryqëzimit të Raboshtës.

Dy makina janë përplasur me njëra- tjetrës, për pasojë nga prej tyre ka dalë jashtë rruge.

Përplasja ka qenë shumë e fortë duke sjellë dëme të shumta materiale siç shihet në fotot e sjella nga Report Tv, e ndërsa nuk dihet gjendja shëndetësore e të plagosurve. Ky aksident ka sjellë edhe trafik të rënduar në autostradë.

B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zgjaten pa afat masat anti-COVID dhe kufizimi i lëvizjes nga ora 22:00 deri ne 06:00, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ronaldo shënon golin e 750-të në karrierë, të mëdhatë bëjnë ligjin në Champions, kualifikohet Dortmundi