Përplasen dy makina në Elbasan, plagoset nëna me dy fëmijët, e pëson dhe shoferi

Foto nga vendi i ngjarjes

ELBASAN- Dy automjete janë përplasur në aksine Elbasan- Papër pasditen e sotme, ku të plagosur kanë mbetur katër persona. Matilda Çela bashkë me dy fëmijët e saj, të moshës 4 vjeç dhe 4 muaj kanë mbetur të plagosur ndërsa shoferi dhe njëkohësisht bashkëshorti i saj, Marjus Çela është jashtë rrezikut për jetën pasi nuk ka marrë lëndime serioze. 

Makina tip Opeli në të cilën udhëtonte familja Çela, është përplasur me automjetin tip Benz me targa angleze të Mikel Jolldashit. Ky i fundit e ka çuar në katër numrin e të plagosurve në këtë aksident. 

Foto nga vendi i ngjarjes

a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

  • M.J: 21/10/2019 22:15

    Perplaset makina me familjen, ne gjendje te rende dy femije. Po te shkruaj per lajmin me siper , qe keni nxjerr me date 21.10.2019 , ne lidhje me shtetasin Mikel Jolldashi.Se pari nuk ju lejohet te beni publike emrin e tij te plote, se dyti , lajmi eshte i shtrember .Nuk ka qene Mikel Jolldashi drejtues mjeti , ska pas asnje lidhje me aksidentin e mesiperm , pasi ai ka qene viktime e nje aksidenti tjeter , qe eshte vete i demtuar si kembesor ne qytetin e elbasanit , nga nje tjeter automjet i drejtuar nga nje person tjeter.Hiqeni urgjentisht kte shpifje, se do ju ndjek ne vije gjyqesore , plus edhe policet ose prokuroret e perfshire qe mund te kene ngritur shpifje te tilla!!!

    Përgjigju