Përplasen dy motoçikleta në aksin Lezhë-Shkodër, 4 të plagosur (VIDEO)

Një aksident me 4 të plagosur ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Lezhë-Shkodër në afërsi të kryqëzimit të Gjadrit, pasi janë përplasur dy motoçikleta. Nga aksidenti janë plagosur dy të huaj dhe dy shqiptarë.

Për pasojë janë mbetur të plagosur drejtuesi  motorit dhe drejtuesi dhe pasagjeri i mjetit. Menjëherë në vendi e ngjarje ka mbërritur policia e Lezhës e cila po kryen ekspertizën mbi shkaqet e aksidentit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet 2023, Partia Socialiste mbledh nesër Kryesinë! Do diskutojë përzgjedhjen e kandidatëve për kryetar bashkie

Zgjedhjet 2023, Partia Socialiste mbledh nesër Kryesinë! Do diskutojë përzgjedhjen e kandidatëve për kryetar bashkie