Përplaset nga makina teksa drejtonte biçikletën, ndërron jetë 61-vjeçari në Shkodër

Një 61-vjeçar ka ndërruar jetë pasi teksa i jepte biçikletës është përplasur nga një makinë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në orën 06:30, në aksin rrugor Shkodër-Koplik, në vendin e quajtur Gruemirë Çezme.

Një mjet tip “Mercedes Vito”, me drejtues 54-vjeçarin N. G., ka përplasur biçikletën që drejtohej nga 61-vjeçari I. H..

61-vjeçari nuk ka mundur t'i mbijetojë dot plagëve dhe për pasojë ka ndërruar jetë. Policia ka shoqëruar në komisariat 54-vjeçarin që drejtonte mjetin.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

‘Motra jote është paguar’...pas komenteve negative për Beatrix, vëllai i saj, Albani merr vendimin që pritej