Përplasi tre këmbësorë tek stacioni i autobusit te 'Vasil Shanto', arrestohet 49-vjeçarja

Policia ka vënë në pranga drejtuesen e mjetit tit 'Benz', pasi përplasi tre këmbësor një ditë më parë teksa qëndronin në stacionin e autobusit.

Policia ka arrestuar 49 vjeçaren Flutrura Zaimi, pasi humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me motorin e parkuar anës rrugës ku nga përplasja është shkatërruar plotësisht stacioni i autobuzave dhe disa tavolina dhe karrige të një lokali.

Gjithashtu janë dëmtuar 3 shtetas të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

'F. Z., 49 vjeçe, pasi duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me motorin e parkuar anës rrugës ku nga përplasja është shkatërruar plotësisht stacioni i autobuzave dhe disa tavolina dhe karrige të një lokali. Gjithashtu janë dëmtuar 3 shtetas të cilët ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve'- njofton policia.

M.Q./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  BE heq kufizimet dhe pak raste ditore, a mendoni se mbaroi pandemia në Shqipëri?

Komento

Komente

 • Iris: 17/05/2021 00:02

  Pervec patentes,ajo duhet te paguaje : shpenzimet mjekesore te kembesoreve dhe demin traumatiko-nervor qe ju ka shkaktuar;demtimin e motorit;demet e lokalit;dhe bashkise duhet t'i paguaje shkaterrimin e stacionit te autobuzit.

  Përgjigju
 • durresi: 16/05/2021 11:21

  ta fusin ne burg nga 3 vjet ti vine mend mire asaj buqallaqesqe ka hyp ne makineedhe hiqjani fare patenten ktyre shejeve, se jane bere femrat ne timon vetem aksidente perdite po degjojme nga femrat......

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Presdientja Osmani takohet me përfaqësuesin e BE-së Borrell, diskuton për dialogun dhe liberalizimin e vizave