Përplasjet e dhunshme, 9 policë dhe 4 tifozë përfundojnë në spital, 3 italianë dhe 1 holandez

 

9 policë dhe 4 tifozë, 3 prej të cilëve italianë dhe 1 holandez kanë përfunduar në spital nga përplasjet e sotme të dhunshme në rrugët e Tiranës. Policët po kurohen në spitalin e Traumës.


Lajmi kryesor:

Huliganët holandezë e italianë përplasen me policinë rrugëve të Tiranës, 10 policë e 4 tifozë të plagosur! Dëbohen nga Shqipëria disa prej tyre! Në terren policia e FNSH, situata vihet në kontroll (VIDEO)


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se Greqia do pranojë hapjen e grupkapitujve të parë Shqipëri-BE?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Basha feston 33 vjetorin e themelimit të PD, i bashkohet Bamir Topi dhe Rexhep Uka 

FOTO/ Basha feston 33 vjetorin e themelimit të PD, i bashkohet Bamir Topi dhe Rexhep Uka