Peshkaqeni kalon poshtë varkës së turistëve, vajza: O zot, nuk është e mundur! (VIDEO)

SHBA- Sheen dhe Serena Colbert, vëlla dhe motër ishin duke u argëtuar në një varkë në mes të detit afër Cape Cod Massachusetts të SHBA-së, kur një peshkaqen gjigand mbi pesë metra kaloi pranë tyre.

Peshkaqeni kaloi poshtë varkës dhe nuk reagoi ndaj turistëve, por vazhdoi rrugën e tij. Vajza e cuditur dhe e frikësuar në të njëjtën kohë thoshte: " O zot, o zot, nuk është e mundur!" Raste kur turistëët kanë filmuar peshkaqenë ka ndodhur, por kësaj rradhe peshkaqeni ishte shumë afër.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Gjermania planifikon të përgjysmojë ndihmën ushtarake për Ukrainën

Gjermania planifikon të përgjysmojë ndihmën ushtarake për Ukrainën