Peshkaqeni kalon poshtë varkës së turistëve, vajza: O zot, nuk është e mundur! (VIDEO)

SHBA- Sheen dhe Serena Colbert, vëlla dhe motër ishin duke u argëtuar në një varkë në mes të detit afër Cape Cod Massachusetts të SHBA-së, kur një peshkaqen gjigand mbi pesë metra kaloi pranë tyre.

Peshkaqeni kaloi poshtë varkës dhe nuk reagoi ndaj turistëve, por vazhdoi rrugën e tij. Vajza e cuditur dhe e frikësuar në të njëjtën kohë thoshte: " O zot, o zot, nuk është e mundur!" Raste kur turistëët kanë filmuar peshkaqenë ka ndodhur, por kësaj rradhe peshkaqeni ishte shumë afër.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Koronavirusi prek Italinë/ A ndiheni të rrezikuar dhe besoni se Shqipëria ka marrë masat parandaluese?

Komento