Petrit Vasili i LSI-së për Ramën: Nuk i kërcet fare për negociatat ka vetëm një gjë në mendje

Petrit Vasili i LSI-së për Ramën: Nuk i kërcet fare për negociatat ka vetëm një gjë në mendje

 Ish-deputeti i LSI-së, Petrit Vasili me anë të një statusi në Faceook ka reaguar duke hedhur sulme ndaj kryeministrit Rama. Vasili i ka konsideruar si monolog deklaratat e Ramës për sa u përket hapjes së negociatave.

"Ramës nuk i kërcet fare për hapjen e negociatave" shkruan ndër të tjera Vasili.

Postimi i plotë i Vasilit:

Monologjet ne jerm te kryeministrit, qe vdes per karrigen dhe urren shqiptaret.

Monologjeve ne jerm te kryeministrit, qe i ka hapur lufte mediave evropianë dhe ane e mbane globit, ja kane zili sot edhe budallenjtë me te mëdhenj.

Nje gje e ka kuptuar dhe shqiptari me i fundit qe ky i eshte ngjitur karriges si ai …..pas kepuce, pasi qe ketij nuk i kercet fare as per negociatat, as per ekonomine dhe as per varferine,por veç per karrigen kjo s’do as mend as kalem.

Ky i marrosur pas karriges ka vetem nje gje ne mendje,te prishe e te shkaterroje Shqiperine me devizen “pas meje le te behet qameti”.

Jermin e karriges dhe urrejtjen per shqiptaret vetem kaq ka ne tru ky kryeminister.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Garry: 28/03/2019 22:56

  BRAVO Z VASILI RAMA ESHTE TANI DIKTATOR I KOMFIRMUAR POPULLI DUHET TE NGRIHET NE KEMBE PER RREZIMIN E DIKTATORIT TE DROGUAR

  Përgjigju
 • johnny: 28/03/2019 19:38

  sa cudi me ben ta degno vasilin te flasi kesh tu, nga politikan intelektual e pozitiv ne model shurranjos si salianji. Sa trishtim ta Shahe lsi katandisur me breke neper kembe. Mones te pakten dunet ti japesh ca lektioner marketingu miku im se nuk fitohet besimi i popullit me model salianji, reflekto e hadde ne vete, ose me mire dil fare nga Lsi po ske bole ti thuash jo mesazheve negative

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Partia e Mitsotakis kandidon Fredi Belerin për eurodeputet, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Gjirokastër, ndalohet 'Jaguar' me dy thasë me kanabis brenda, me një makinë tjetër monitorohej rruga

Gjirokastër, ndalohet 'Jaguar' me dy thasë me kanabis brenda, me një makinë tjetër monitorohej rruga