Plagoset me thikë 55-vjeçari në Kavajë, arrestohet pas disa orësh autori (Emrat)

Një plagosje me thikë ka ndodhur paraditen e sotme rreth orës 10:30 në qytetin e Kavajës.

55-vjeçari Ilir Kazazi ka mbetur i dëmtuar pas një konflikti, dyshohet për motive të dobëta me një shtetas të pa njohur.

Ai është dërguar në spital, ku ndodhet në kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa autori është identifikuar si Armando Shtini i cili është arrestuar pas disa orësh kërkime nga policia.

 

SI.E./B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Lulzim Basha zbardh takimin me zyrtarin e Partive Popullore Europiane: Si lobuan Rama dhe Berisha kundër meje në Bruksel

Lulzim Basha zbardh takimin me zyrtarin e Partive Popullore Europiane: Si lobuan Rama dhe Berisha kundër meje në Bruksel