Plagoset me thikë një person në Sarandë, në kërkim autori

Plagoset me thikë një person në Sarandë, në kërkim autori

Foto ilustruese

Një person është plagosur me thikë në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1  të qytetit bregdetar.
D.G ka qëlluar me thikë pas një sherri për motive të dobëta shtetasin D.R i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën në spital nën kujdesin e mjekëve. 
Policia është vënë në ndjekje të autorit ndërkohë grupi hetimor është në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të saj.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi

Del fotoja e njërit prej të dyshuarve si të përfshirë në vrasjen e 14 vjeçares në Shkup! Një sipërmarrës i njohur dyshohet se iku në Turqi