Plagosi një person në zyrën e PD, identifikohet autori! Është me precedent kriminal

1618854185_Screenshot3.jpg

Personi i shpallur në kërkim për të shtënat me armë në zyrën e PD në Kavajë quhet Ndriçim Jonuzi ose Ndriçim Tahiri, pasi e ka ndërruar mbiemrin. Ky shtetas është me precedent të theksuar kriminal në fushën e krimit kundër jetës në një vend të BE-së. ky shtetas mbrëmjen e sotme ka plagosur me arme zjarri shtetasin Bledar Okshtuni


Lajmi kryesor:

Të shtëna me armë në zyrën elektorale të PD në Kavajë, 1 i plagosur! Basha: Atentat nga një kryeministër që e di se do humbë! Rama: Mos nxit tension, të arrestohet autori! Mister shkaqet


K.T.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se duhet ta drejtojë Partinë Demokratike pas 13 qershorit?×

Lajmi i fundit

John

Basha, mes përrallës dhe historisë?!