Plagosja me armë në Tiranë, konflikti një javë më parë në zonën e Astirit (VIDEO)

Biznesmeni Sino Llanaj i cili mbeti i plagosur mëngjesin e sotëm mësohet se është zënë edhe një javë më parë në zonën e Astirit

1610529757_Sequence03.00034010.Still019.jpg

 


Lajmi kryesor:

Ndërtuesi në Tiranë plagoset me armë zjarri! Të lënduar dhe dy të tjerë! VIDEO e sherrit të përgjakur! Reagon biznesmeni: S'kam lidhje, nuk kam qenë në kantier


E.M./K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)