Planetet duan të shkruajnë një histori të re për ju... horoskopi për ditën e sotme

Planetet duan të shkruajnë një histori të re për ju... horoskopi për ditën e sotme

Dashi
Të lindur më: 21 Mars - 19 Prill

Më në fund qielli është më i pastër, një bekim veçanërisht për çiftet që duan të nisin një projekt të këndshëm së bashku! Gjatë orëve në vijim do të favorizohen të gjitha marrëdhëniet e vlefshme. Mos u shqetësoni për njerëzit që janë jashtëzakonisht kritikë ndaj jush.

Demi
Të lindur më: 20 Prill - 20 Maj

Të martën është koha për të ecur përpara, për ta transformuar biznesin tuaj në diçka ndryshe nga e kaluara dhe për të ndryshuar një trend që ju ka parë më shumë fajtorë së fundmi në avantazh. Një përballje përfundimtare do të jetë e nevojshme, veçanërisht me një ish...

Binjakët
Të lindur më: 21 Maj - 20 Qershor

Të martën ju keni hyrë në një javë krijimtarie të madhe. Shpresa është që të keni dëshirën për t'u rikthyer në lojë dhe për të shpenguar veten pas një periudhe mërzie. Kujdes gjithashtu sepse ka dikë që i është dashur të ndërpresë një festë për të punuar, nga njëra anë është e vërtetë që duhet ta mbani mendjen të zënë por nga ana tjetër duhet edhe të pushoni.Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor - 22 Korrik

Të martën planetët duan të shkruajnë një histori të re për ju, duke u fokusuar në pjesën sentimentale dhe jo në çështje personale dhe praktike. Do ju duhet të jeni padyshim në një periudhë rikuperimi dhe kjo është një gjë e mirë. Nuk duhet të bëni gabim të izoloheni!

Luani
Të lindur më: 23 Korrik - 22 Gusht

Të martën mbi ju ka një qiell “zbulimesh”, të zgjeruara edhe më shumë nga Venusi që hyn në shenjë dhe sjell avantazhe dhe përfitime duke i shtuar Jupiterit dhe Marsit tashmë të favorshme. Do t'ju duhet vëmendje në detaje dhe të dini të vlerësoni gjithçka, por në fund do të triumfoni!

Virgjëresha
Të lindur më: 23 Gusht - 22 Shtator

Të martën më në fund ke prerë degët e ngordhura, ke pohuar veten duke thyer magjinë që të pa të marrë si të mirëqenë. Në të vërtetë, shumë e kanë kuptuar se sa i rëndësishëm jeni. Tani përkushtojuni më shumë kujdesit për veten, por pa e tepruar.

Peshorja
Të lindur më: 23 Shtator - 22 Tetor

Të martën ka ardhur koha të qëndroni të qetë pavarësisht ngjarjeve të shumta të papritura që po ndodhin! Ky muaj sigurisht që do të jetë më pak i rëndë se qershori, sa më shumë t'i afroheni pjesës së dytë të korrikut aq më mirë do të shkojnë gjërat.

Akrepi
Të lindur më: 23 Tetor - 21 Nëntor

Të martën nuk duhet të fajësoni gjithçka, muaji korrik mund të ketë shkaktuar njëfarë pasigurie, por kthejeni faqen dhe mendoni menjëherë për shpengimin! Mos u dorëzoni pas instinktit të pastër, mendoni për gjërat dhe do të gjeni zgjidhjet më të mira.

Shigjetari
Të lindur më: 22 Nëntor - 21 Dhjetor

Të martën ju duhet të përballeni me Jupiterin në kundërshtim, i cili megjithatë nuk bllokon apo kufizon asgjë, përkundrazi ju kërkon t'i kushtoni vëmendje çdo situate sepse e papritura është afër qoshes dhe mund të prishë gjithçka! Të kërkosh sfida të reja është mirë, por duhet të zgjedhësh më të mirat për të cilat ia vlen të luftosh.

Bricjapi
Të lindur më: 22 Dhjetor - 19 Janar

Të martën Afërdita së shpejti nuk do të jetë më në opozitë. Edhe dashuria mund të bëhet sërish aktive. Motoja juaj është “më mirë vetëm se e shoqëruar keq” dhe keni ndërmend ta respektoni, por kjo nuk do të thotë se duhet të jeni beqarë nëse doni të dashuroni.

Ujori
Të lindur më: 20 Janar - 18 Shkurt

Të martën do jeni shumë kritik në këtë periudhë, veçanërisht në dashuri, por mbajeni gjuhën për të shmangur telashet. Për sa i përket punës, tundoheni të ndryshoni grupe ose role ose të filloni një bashkëpunim të ri.

Peshqit
Të lindur më: 19 Shkurt - 20 Mars

Të martën jeni gjithmonë shumë të rezervuar për jetën tuaj private dhe nuk ju pëlqen të thoni shumë gjëra për këtë aspekt, veçanërisht nëse ekspozoheni ndaj njerëzve që nuk janë saktësisht korrekt. Dashuria ka nevojë për siguri, jo fjalë të thjeshta.

M.Q./S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Minella Aleksi: Të jetosh një gënjeshtër

Minella Aleksi: Të jetosh një gënjeshtër