Plas sherri për vilën 760 mijë euro mes deputetëve demokratë në Kuvend, Bardhi i drejtohet Tritan Shehut: Po shko mor zhduku, palaço! (VIDEO)

Një përplasje ka ndodhur në Kuvend ndërmjet deputetëve të Partisë Demokratike Gazment Bardhi dhe Tritash Shehut e Edmond Spahos. 

Në Kuvend shihet kur në karrigen që është ulur Gazment Bardhi afrohet Jorida Tabaku, Tritan Shehu dhe Edmond Spaho.

Në këto momente mes Spahos, Shehut dhe Bardhit shihet debati i ashpër, ku janë përdorur dhe fjalët ku Bardhi i thotë: Po shko mor zhduku, palaço! Dhe Spaho shihet duke iu drejtuar “s’të vjen turp”. Aty ka ndërhyrë dhe deputeti socialist, Erion Braçe ku thotë “A s’keni turp, ç’a bëhet kështu”.

Kujtojmë se deputeti Demokrat Gazment Bardhi pak ditë më parë hodhi akuzat për një koleg të PD-së që sipas tij mbahet peng nga kryeministri Edi Rama përmes një vilë 760 mijë euroshe, ka qenë një ministër. Mes deputetëve që ai la të kuptohen një natë më parë në një emision televiziv u la të kuptohet edhe emri i Edmond Spahos.


Lajmi kryesor:

‘E ka një deputet i PD!’ Në vilën 760 mijë euro që akuzon Bardhi, kalon pushimet Flamur Noka! Pronar një biznesmen, e ka nxjerrë në shitje


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hetime për korrupsion dhe pastrim parash për Gërdecin, do bëhet drejtësi?×

Lajmi i fundit

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një  version të mirë timin

Kiara i flet Keisit për Luizin: Eshtë shumë i dashur, ka nxjerrë një version të mirë timin