Baba për herë të parë, ish-deputeti i PD, Balliu ndan lajmin e gëzueshëm: Plot emocion dhe lumturi takimi im me ty biri im

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e gëzueshëm e ka bërë ai publik përmes rrjetit të tij social Facebook, duke ndarë edhe një foto me të birin në krah.

“Plot emocione, lumturi ishte takimi me ty biri im, takim që nuk mund ta përshkruaj dot me fjalë.”, shkruan ai në postim.

Ai shton se këtë moment kaq të bukur për atë dhe bashkëshorten e tij nuk mund të mos e ndante me ndjekësit e tij.

“Zoti bekoftë çdo fëmijë dhe çdo prind të këtij vendi.”, shkruan ai.

 

 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Në inagurim ishte dhe Muhammed El Alabbar që do ndërtojë Portin e Durrësit, Rama tregon përse aeroporti i Kukësit quhet 'Zayed'