Po bënte punët e shtëpisë, bie aksidentalisht nga ballkoni 64-vjeçarja në Tiranë! Ndërron jetë në vend

Po bënte punët e shtëpisë, bie aksidentalisht nga ballkoni 64-vjeçarja në Tiranë! Ndërron jetë në vend

Një 64-vjeçare ka ndërruar jetë aksidentalisht në Tiranë, pasi ka rënë nga ballkoni teksa po bënte punët e shtëpisë.

Policia njofton se 64-vjeçarja, P.Q në Babrru, nga shërbimi i Urgjencës, është konstatuar pa shenja jete, në rrugë.

Sipas të dhënave paraprake nga fqinjët, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga ballkoni i katit të dytë të banesës së saj, ku ishte duke kryer punë shtëpie.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Dosja e zyrtarit të FBI, kush ka të drejtë në akuzat politike në Tiranë?×

Lajmi i fundit

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça

Aguero i përgjigjet ashpër Ibrahimovic-it:  Pse flet për sjellje të keqe? Për këtë të larguan nga Barça