Po drejtonte makinën në gjendje të dehur, shoferi humb kontrollin dhe përfundon në Lanë! Largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Po drejtonte makinën në gjendje të dehur, shoferi humb kontrollin dhe përfundon në Lanë! Largohet me shpejtësi nga vendngjarja

Foto ilustruese

TIRANË- Duke drejtuar makinë në gjendje të dehur orët e para të mëngjesit në afërsi të Brrylit , një person ende i pa identifikuar ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë makina ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin e Lanës.

Pas aksidentit, drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërkohë grupi hetimor po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesin të së shtunës. Ende nuk është identifikuar identieti i shoferit. 

Grupi hetimor po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e tij dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.", njofton Policia.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Timi: 13/08/2022 15:04

  Shofera qe marrin lejet e drejtimit me para qe nuk dine se cfar eshte makina

  Përgjigju
 • UKU MOMLIT: 13/08/2022 14:22

  Ky shoferi si duket vinte o nga sherbimi publik qeveritar,ose nga takimi me pl e likes apo foltoren e kelliçberishes. Nuk spjegohet ndryshe menyra si eshte larguar ne drejtim te paditur.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A ka politika frikë nga SPAK-u?×

Lajmi i fundit

Nis sot zbatimi i Amnistisë Penale, 3800 përfitues! Lirohen 700 të burgosur, ulje dënimi për 400 të tjerë

Nis sot zbatimi i Amnistisë Penale, 3800 përfitues! Lirohen 700 të burgosur, ulje dënimi për 400 të tjerë