Po drekonin në një lokal në Radhimë, helmohen 5 persona! Shkojnë me urgjencë në spital

Po drekonin në një lokal në Radhimë, helmohen 5 persona! Shkojnë me urgjencë në spital

Spitali i Vlorës

Pesë persona kanë përfunduar në spitalin e Vlorës për të marrë trajtim mjekësor pasi shfaqën shenja helmimi.

Ata kishin qenë duke drekuar në një lokal në Radhimë këtë të shtunë dhe dyshohet se janë helmuar. 

A.M./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • emigranti: 25/06/2022 21:27

    Duhet te hetohet lokali dhe nese ka pasur abuzime duhet te behet publik emri i lokalit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

‘S’mund t’i kërkojnë në google, TV vetëm frengjisht', disa prej urdhrave absurd që të famshmit ua kanë vendosur fëmijëve

‘S’mund t’i kërkojnë në google, TV vetëm frengjisht', disa prej urdhrave absurd që të famshmit ua kanë vendosur fëmijëve