Po lahej në liqen, mbytet 60-vjeçarit në Konispol

Liqeni në fshatin Xarë

Një person është mbytur pasditen e sotme në fshatin Xarrë të Konispolit, teksa kishte hyrë të lahej në liqen për t’u freskuar.  Ngjarja ka  ndodhur rreth orës 15:10, mesditën e sotme në liqenin e fshatit Xarë, Konispol, ku është mbytur duke u larë në liqen shtetasi Sotir Koloi, 66 vjeç.

Sotir Koloi ishte duke u larë tek plazhi i Kalivoit në Xarrë, por nuk ka mundur të dalë më nga uji. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

U asfiksuan nga gazi në banesë një ditë më parë, gjenden dy persona të pajetë në Golem! Policia: Vijojnë hetimet për ngjarjen