‘Po më intimidoni fizikisht’, Egla përplaset ashpër me Meritonin dhe Ilnisën

‘Po më intimidoni fizikisht’, Egla përplaset ashpër me Meritonin dhe Ilnisën

Përplasja mes banorëve

Një debat i ashpër ka ndodhur gjatë ditës së sotme midis Eglës dhe Ilnisës në Big Brother VIP. Të dyja banoret kanë ofenduar njëra-tjetrën ndërsa mes tyre ndërhyri edhe moderatori Meriton Mjekiqi i cili gjithashtu i ka kërkuar llogari Eglës për fjalët që i kishte thënë më herët.

Egla u shpreh se ndihej e intimiduar fizikisht nga sjellja që dy banorët po bënin ndaj saj.

Pjesë nga përplasja mes tyre:

Ilnisa: Hajde, ke nevojë për një përqafim?

Egla: Mos mu afro, e kam sinqerisht

Ilnisa: Pse zemër, dua të të përqafoj?

Egla: Jeni duke më intimiduar fizikisht

Meritoni: Lëre mos e prek, po kush je ti të më tregosh sesa krenare është familja ime?

Egla: Pashë vëllain tënd që erdhi këtu, tha je shumë mirë dhe iku pa shprehur ndonjë dëshirë tjetër

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë