Po parkonte mjetin, del nga rruga makina në Llogara, plagoset shoferi dhe pasagjeri

Makina e aksidentuar

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Llogara, ku ka mbetur i plagosur lehtë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët kanë marrë ndihmë mjekësore në vend.

Rreth orës 13:00, në sheshpushimin e parashutave, në Llogara, një automjet me drejtues shtetasin A. S, duke parkuar mjetin me indietro, ka dalë nga rruga, për pasojë janë dëmtuar lehtë drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri, të cilët kanë marrë ndihmë mjekësore në vend.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

1629467464_Screenshot4.jpg

1629467473_Screenshot3.jpg

M.Q./I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Transporti Urban, Veliaj: 1 mln euro subvencione operatorëve! Paratë do shpërndahen në bazë të kilometrave që keni bërë të treguara nga GPS