Po performonte në skenë, Madonna rrëzohet nga një prej balerinëve të saj (VIDEO)

Po performonte në skenë, Madonna rrëzohet nga një prej balerinëve të saj (VIDEO)

Madonna rrëzohet në skenë

Këngëtarja Madonna vijon turnet e saj muzikorë edhe pas 40 viteve karrierë. Në koncertin e fundit në Seatle, një aksident i vogël ka ndodhur me këngëtaren.

Teksa po këndonte hitin e saj të vitit 1986 “Open you heart”, njëra nga balerinët që po e tërhiqte zvarrë në një karrige, papritur u pengua dhe bëri që edhe këngëtarja të rrëshqasë në tokë. Madonna, megjithatë vijoi performancën e saj shtrirë për disa sekonda, duke qeshur me atë që ndodhi. Më pas ajo u ngrit dhe filloi të kërcente e shoqëruar nga ovacionet e publikut.

Nuk është hera e parë që Madonna bie në skenë. Dhjetorin e kaluar kjo gjë ndodhi në Barclays Center në New York, në mes të shfaqjes “Hung Up”. Edhe në këtë rast, Madonna u rrëzua prej një balerini, i cili i kërkoi ndjesë këngëtares.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit

Shefi i ushtrisë izraelite thotë se Izraeli do t’i përgjigjet sulmit të Iranit