Po punonte në ballkonin e katit të tretë, bie nga lartësia 53-vjeçari në Durrës

Foto ilustruese

DURRËS- Gjatë mëngjesit të sotëm, në lagjen nr. 4 në Durrës, 53-vjeçari Sh.D ka rënë nga lartësia gjatë kohës që po kryente punime në ballkonin e katit të tretë të një banese.

Aktualisht ai ndodhet në spital, por fatmirësisht jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

The Simpsons e kishin parashikuar, videoja e disa viteve më parë ku shfaqet sateliti shqiptar në hapësirë! Oficerët flasin shqip