Po raportonte live, gazetarja në SHBA goditet nga një makinë (VIDEO)

Gjatë një raportimi live, një gazetar është i përgatitur për gjithçka të papritur, e megjithatë vështirë të mendohet se kjo e papritur mund të jetë një aksident.

Kjo i ka ndodhur një gazetareje në Virxhinia, SHBA, e cila u godit nga një makinë teksa po raportonte për ndërprerjen e furnizimit me ujë në një zonë. Në video shihet një makinë që vjen në drejtim të saj e më pas e godet duke e rrëzuar në tokë.

Gazetarja dëgjohet duke thënë se është mirë dhe se nuk ka pësuar lëndime, ndërsa pas pak sekondash ngrihet në këmbë. E tronditur ajo shprehet se i kaloi jeta para syve, e megjithatë, si një profesioniste, ajo i rikthehet punës së saj, duke raportuar mbi ngjarjen për të cilën kishte shkuar.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë