Po udhëtonte në Bypass-in e Vlorës, merr flakë teksa po ecte makina dhe digjet plotësisht

Pak minuta më parë një automjet tip “Benz Mercedes” ka marrë flakë teksa po udhëtonte në Bypass-in e Vlorës, në afërsi të fshatit Kaninë.

Në vendngjarje kanë mbërritur efektivët e forcave zjarrfikëse, të cilët bënë të mundur shuarjen e zjarrit.

Megjithëse makina është djegur plotësisht dhe dëmi material është relativisht i madh, fatmirësisht nuk është raportuar asnjë i lënduar.

J.GJ./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë

Preken nga aksi Thumanë-Kashar, prej 6 muajsh në protestë! Banorët e Bërxullës bllokojnë rrugën e Rinasit: Luftë do kenë! Këtu po bëhet masakër e vërtetë