Pogradec/ Gjendet pa shenja jete një 55-vjeçar pranë banesës së tij

Pogradec/ Gjendet pa shenja jete një 55-vjeçar pranë banesës së tij

Foto ilustruese

Një 55-vjeçar është gjetur pa shenja jete në afërsi të banesës ku jetonte i vetëm, në fshatin Guri i Kuq në Pogradec.

Së pari, u njoftua nga policia se i ndjeri kishte rënë aksidentalisht nga një lartësi.

Në njoftimin e dytë, sipas burimeve zyrtare trupi i 55-vjeçarit me inicialet R.T, nuk ka pasur shenja dhune dhe dyshohet se ka humbur jetën për shkaqe natyrale.

"Pogradec/Informacion paraprak

Mëngjesin e sotëm, në fshatin Guri i Kuq, Pogradec, në afërsi të banesës ku jetonte i vetëm, është gjetur i pajetë, pa shenja dhune, shtetasi R. T., rreth 55 vjeç, i cili dyshohet të ketë ndërruar jetë për shkaqe natyrore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes", njofton Policia.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës

Magji?! Fjoralba Ponari gjen flokë dhe nyje në kutinë e dhuratës