Pogradec/ Merr flakë kamioni në ecje, ishte i ngarkuar me dru

POGRADEC- Në Pllocë ka marrë flakë një kamion. Mësohet se nga frenimi kanë marrë flakë gomat dhe më pas kamioni.

Dyshimet janë se kamioni ka qenë tepër i ngarkuar me dru.

Zjarrfikësja ka mbërritur në vendngjarje dhe po shuan flakët.

/b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Atentate mafioze dhe vrasje, a ndiheni të rrezikuar nga kriminaliteti në rritje?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Rama uron besimtarët myslimanë: Gëzuar Bajramin shqiptarë kudo ndodheni