Hajdutët i vjedhin kasafortën biznesmenit në Pogradec

POGRADEC- Persona të paidentifikuar kanë vjedhur një kasafortë në fshtin Buçimas në Pogradec. Kasaforta përmbante një sasi lekësh, bizhuteri dhe një armë gjahu me leje.

Ngjarja ka ndodhur në shtëpinë e personit Valter Gora, i cili raportoi ngjarjen në polici. Valter Gora është një biznesmen në qytetin e Pogradecit. Personat janë arratisur dhe policia është vënë në kërkim të tyre. Grupi hetimor në vendngjarje po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

E.D./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Qytetari: 14/08/2019 12:40

  Fshatarët janë të pamëshirshëm

  Përgjigju
 • Trimi: 14/08/2019 01:17

  Nuk eshte biznesmen, eshte nje pis me 7 klase shkolle qe rilindja e beri drejtor I Rrugaeve, Drejtor Ujesjellsi, tani drejtor poste ne Korce, e shoqja me 10 klase shkolle eshte anetare e keshillit bashkiak Pogradec bashke me Valterin dhe motren e tij (motra eshte ok, e ka nje diplome te rregullt). Dikur Pogradec kishte vertet figura te respektuara nga PD dhe PS, me futjen ne skene te LSI edhe PD dhe PS u bene plehra dhe perfaqesohemi nga keta plehra.

  Përgjigju
 • Faiku plera e Myzeqese: 13/08/2019 12:39

  Hahahahahah katnar!

  Përgjigju