Policia aksion 'blic' në Elbasan! Ja kush ishin shënjestrat (VIDEO)

ELBASAN- Një aksion ‘blic’ po zhvillon policia në qytetin e Elbasanit. Kontrollet po zhvillohet në disa rrugë të qytetit.

Fokusi i këtij aksioni ‘blic’ është për kapjen e personave të cilët lëvizin me sende të kundraligjshme.

Report Tv sjell pamje nga aksioni i policisë, ndërsa në terren kanë zbritur Forcat Shqiponja, Njësia Operacionale dhe Policia Rrugore.

SI.E./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Kosovë/ Gati katër muaj pas sulmeve kundër KFOR-it në veri, çfarë po ndodh me hetimet?

Kosovë/ Gati katër muaj pas sulmeve kundër KFOR-it në veri, çfarë po ndodh me hetimet?