Policia: I shoqëruari po pyetet në gjëndje të alkolizuar për ngjarjen e shpërthimit

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Robert Aliaj: “Ekranet shqiptare promovojnë tallava dhe jo çunat dhe gocat e mira si modele”