Policia: Mjekja dhe laborantja merrnin nga 2- 3 mijë lekë të reja për të bërë analizën e zemrës

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: Xi erdhi, pa… dhe e la Putinin prapë në rrethim