'Policia! Mos Lëviz'/ Ja si u arrestua në ullishte një nga grabitësit e furgonit në Vlorë (VIDEO)

Momenti i arrestimit të grabitësit Armand Kuqi

VLORE - Policia ka publikuar pamjet e arrestimit të një prej garbitësve të furgonit të linjës Vlorë-Firence, mëngjesin e sotëm në qendër të qytetit bregdetar. Në prangat e policisë ra Armand Kuqi, 29-vjeç, nga Mamurrasi. I riu u arrestua në një ullishte në fshatin Panaja pasi kishin braktisur dy automjetet me të cilat u larguan nga Vlora. Për arrestimin e tij u angazhuan FNSH dhe DELTA FORCE.


Lajmi kryesor:

Grabitja e furgonit në Vlorë, një prej autorëve të arrestuar nga Mamurrasi, në kërkim tjetri (VIDEO)


l.q./Shqiptarja.com